$config[ads_header] not found

1931-es Ryder-kupa (eredmények, összefoglaló és játékos nyilvántartások)

Tartalomjegyzék:

Anonim

Az Egyesült Államok az 1931-es Ryder-kupán a lehetséges 12 pontból kilenc nyerte meg Nagy-Britanniát, beleértve a nyolc egyedülálló mérkőzés közül hatot.

Időpontok: június 26–27

Végső pontszám: USA 9, Nagy-Britannia 3

Hol: Scioto Country Club Columbusban, Ohio

Kapitányok: Nagy-Britannia - Charles Whitcombe; USA - Walter Hagen

Ez volt a harmadik alkalom, amikor a Ryder Kupát játszották, és az amerikai győzelem után itt a Team USA 2-1 előnyt szerzett a Nagy-Britannia csapatához képest.

Megjegyzések az 1931-es Ryder-kupához

Az 1931. évi Ryder-kupa volt a harmadik játék, és az USA-as csapat könnyedén megnyerte a Nagy-Britannia csapatát. Az amerikaiak negyedévben 3-1-rel haladtak előre, majd nyolc egyedüli mérkőzés közül hatot nyertek.

És néhány győzelem nagy volt. Denny Shute összeállt a játékoskapitány, Walter Hagen-vel 10 és 9 négyes győzelemért, majd nyolc és hét ponttal nyerte meg az egyéni mérkőzését. Gene Sarazen társult Johnny Farrell társaságában egy nyolc és hét négyes győzelemhez, majd megnyerte a 7. és a 6. játékot. (A meccseknek 36 lyuk volt a terve.)

Hagen a harmadik században a kapitány szerepét töltötte be (végül az USA első csapatának kapitánya volt az első hat Ryder-kupában). Nagy-Britannia esetében Charles Whitcombe volt az első háromszor kapitány, és Hagenhez hasonlóan játékoskapitány volt.

A Whitcombe-t testvére, Ernest csatlakozott második alkalommal a Ryder Cup-on, és 1935-ben egy harmadik Whitcombe testvér, Reg is játszott.

(További információkért lásd a Ryder Cup rokonokat.)

Percy Alliss-t (Peter Alliss apja) kiválasztották a Nagy-Britannia csapatába, de nem tudtak versenyezni, mert az akkor érvényes szabály szerint a brit golfozóknak Nagy-Britanniában kellett élniük ahhoz, hogy játékra jogosultak legyenek. Alliss Németországban élt a kiválasztásakor. Ugyanezen okból Aubrey Boomer-t, a korszak egyik legjelentősebb brit golfjátékosát megtagadták a helyszínen a csapatban. És Henry Cottonot szintén távol tartották a brit csapattól, bár az ő ügyében az utazási ütemtervekkel kapcsolatos vitákról volt szó

Mérkőzés eredménye

Két nap alatt játszott mérkőzések, az 1. napon négyes és az 1. napon a Singles játékok. Az összes mérkőzés 36 lyukú.